OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 26724


  Prąd
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Rodz. własności: Własność
  Rodzaj ziemi: klasa V
  Typ działki: Budowlana
  Typ powierzchni: Płaska

  Długość dz.: 40 m
  Dojazd: Asfalt
  Kształt: Prostokąt
  Ogrodzenie: Częściowe
  Szerokośa dz.: 22-19 m

  Las

OPIS

Dobre nieruchomości polecają teren składający się z 3 niezależnych działek położonych obok siebie o łącznej powierzchni pow. 2580 m 2, poszczególne działki mają powierzchnię 880m2 , 880m2 oraz 820m3. Działki położone na nowym osiedlu domów jednorodzinnym, z dojazdem drogą asfaltową.
Działki w prostokącie. Możliwość zakupu w dowolnej konfiguracji.
Położona optymalnie w lesie ale w niewielkiej odległości do centrum wsi (1 minut pieszo) : linii podmiejskiej, szkoła, kościół, sklep spożywczy.
Media przy działce: prąd i woda z wodociągu.
Przyłęki znajdują się około 9 km na południe od granic Bydgoszczy, po południowej stronie obwodnicy drogowej – drogi ekspresowej S5/S10. Wieś znajduje się w skrajnie południowo-wschodniej części gminy Białe Błota. Od zachodu graniczy z sołectwami Prądki i Zielonka, od wschodu z Brzozą, od południa z Olimpinem, natomiast od północy otoczone są Puszczą Bydgoską.

Miejscowość ma charakter mieszkaniowo-usługowy. Wykazuje silną tendencję rozwojową w kierunku zasiedlenia.
Przyłęki leżą w pobliżu strefy krajobrazu chronionego – na obrzeżach Puszczy Bydgoskiej oraz łąk, przez które przepływa Stara Noteć i Kanał Notecki.

Bliskość miasta Bydgoszczy oraz dostępność dróg międzynarodowych i krajowych ( 25, 10) wpływa na szybki rozwój sołectwa. Wieś jest uzbrojona w sieć energetyczną i wodociągową oraz telefoniczną. Na terenie Przyłęk znajduje się: szkoła podstawowa od klasy I do VIII o charakterze ekologicznym, posiadająca Certyfikat Szkoły Jakości; kościół parafialny z 1915 roku, kapliczka przydrożna „figurka”, piękny dąb pomnik przyrody oraz wiele przepustów wodnych. Miejscowość dysponuje dogodnymi warunkami dla rozwoju budownictwa jednorodzinnego.

SZCZEGÓLNIE POLECAM TO WYJĄTKOWE MIEJSCE 726235131

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

ZDJĘCIA

KONTAKT

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*