OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 44143


  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Kuchnie: 1
  Łazienki: 1
  Piętro: parter
  Pokoje: 3

  Rok budowy: 2021

OPIS

Dobre Nieruchomości prezentują domy wakacyjne klasy premium, we Włoszech i Chorwacji! Zarabiaj bezpiecznie do 8,5% w skali roku na dzierżawie przez 8 -10 lat.

Domki znajdują się w topowych lokalizacjach, blisko plaży, na świetnie zagospodarowanych kompleksach, z basenami, restauracjami i licznymi rozrywkami.Wakacje 7 dni dla właściciela GRATIS*Domki - standard i wyposażenia:


Dom parterowy o powierzchni 29m2, składający się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz zadaszonego tarasu o wielkości 20m2. W standardzie lodówka, mikrofalówka, kuchenka gazowa 4 palnikowa, telewizor 32 cale, telewizja naziemna, Wi-Fi, komplet jadalniano wypoczynkowy (mogą występować nieznaczne różnice w różnych lokalizacjach). Domki zbudowane i wyposażone w standardzie premium . Szczegóły inwestycyjne, krok po kroku:

Oferujemy na sprzedaż domy wakacyjne klasy premium, położone w jednym z 6 wybranych obiektów wypoczynkowych w różnych rejonach Włoch i Chorwacji. Zakup związany jest z terminową umową najmu domu wakacyjnego:*Po zakupie klient staje się wyłącznym i jedynym właścicielem. Wyraża jednocześnie zgodę na najem zakupionego domu wakacyjnego w zamian za roczny czynsz dzierżawny, który będzie wypłacany w 2 półrocznych transzach.*Dodatkowo właściciel domu każdego roku ma możliwość skorzystania z 7-dniowego pobytu właścicielskiego. Po 3 latach istnieje możliwość korzystania ze wszystkich lokalizacji dostępnych w ofercie.*Umowa Najmu jest ważna przez 8 lub 10 lat z możliwością przedłużenia.*Istnieje możliwość wcześniejszego rozwiązania umowy najmu i odsprzedaży domu na indywidualnie uzgodnionych warunkach.*Po terminowym zakończeniu umowy można przedłużyć najem na indywidualnych warunkach lub dom mobilny może zostać odsprzedany za 100% ceny zakupu netto.*Dostępne lokalizacje:

*Włochy:

- Cavallino (W okolicy Wenecji)

- Il Poggetto (W okolicy Florencji w Toskanii)

- Baia Domizia (W okolicy Neapolu)

- Portofelice (Północne Włochy tuż przy miejscowości Eraclea Mare)

- Salinello  ( W okolice Abruzji)*Chorwacja

- KlenovicaJeśli szukasz dobrej lokaty kapitału, jest to oferta dla Ciebie!

1 dom 7,75% w skali roku, 2 domy 8,5%. 
Jakub Gwinciński

Dobre Nieruchomości

726 235 137

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*