OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 4486


  Alarm
  Drzwi antywł.
  Internet
  Kamery
  Klimatyzacja
  Osiedle strzeż.
  Telefon
  TV Kablowa
  Umeblowane
  Winda

  Pietro: 2
  Pomieszczeń: 2
  Własność: Własność

  Budynek: budynek biurowo-handlowy
  Do centrum: 1
  Dojazd: Asfalt
  Liczba pięter: 3
  Mat. budowlane: Cegła
  Rok budowy: 2010
  Wejście: Od ulicy

  Miejsc parking.: 30
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Przeznaczenie: Biurowy
  Stan techniczny: Wysoki standard

  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda

OPIS

Komfortowy lokal do wynajęcia z parkingami polecają Dobre nieruchomości. Lokal biurowy w wyjątkowej aranżacji , wyposażony w klimatyzację, zabudowane regały (które tworzą oryginalną ścianę), ciekawie zaaranżowane sufity, wysokiej jakości wykładzina biurowa, znajdujący się w nowoczesnym budynku handlowo- biurowym. Budynek monitorowany, z całodobową ochroną, z podziemnymi parkingami oraz parkingami dla klientów wokół budynku, doskonale zlokalizowany przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Wynajmowany przez prestiżowe firmy. Koszt najmu to: czynsz najmu netto 37zł/m2 + netto 11 zł/m2 koszty eksploatacyjne. Więcej dobrych nieruchomości na stronie: www.mydbn.pl Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*