Górniak Grażyna

Górniak Grażyna

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 131 Email: grazynagorniak@dobrenieruchomosci.eu

Właściciel firmy. Witam, pracuję w branży obrotu nieruchomościami od 2002 roku, jest to spora część mojego życia i dużej mierze mi je wypełnia. Doświadczenie, wiedza i umiejętności to nie wszystko co mnie cechuje jest jeszcze pasja wykonywania tego zawodu i ogromna chęć poznawania nowych ludzi ich sposobu życia i oczekiwań. W 2012 założyłam firmę DOBRE NIERUCHOMOŚCI. Dzięki wielu osobom.. rodzinie, znajomym klientom i oczywiście dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników i współpracowników firma moja rozwija się i spełnia oczekiwania wielu klientów. Te wszystkie lata to sprzedaże malutkich mieszkań ale i wyjątkowych apartamentów, niedużych domków ale i prestiżowych rezydencji, gruntów pod domek marzeń ale i gruntów pod duże nowoczesne osiedle mieszkaniowe, maleńkich lokali użytkowych ale i ogromnych hal i przedsiębiorstw. Profesja ta całkowicie mnie pochłania i nigdy nie nudzi. Ukończyłam studia o kierunku Administracja ze specjalizacją obrót nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe to miliardy rozmów telefonicznych, miliony spotkań, tysiące transakcji. Przed laty ukończyłam 3- letni cykl szkoleń prowadzonych pod marką FESNAK. Począwszy od podstaw obsługi klienta, psychologii sprzedaży, potrzeby klienta, organizacji pracy zespołu i biura, marketingu i reklamy.


Górniak Sara

Górniak Sara

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 135 Email: saragorniak@dobrenieruchomosci.eu

Menadżer, lider sprzedaży. Hej! Pracuję w biurze nieruchomości od 2016 roku. Specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży-zakupu mieszkań na rynku wtórnym, ale posiadam również doświadczenie w obrocie nieruchomościami gruntowymi oraz tymi z rynku pierwotnego. Najbardziej w tej pracy lubię poznawać nowe osoby i poszerzać horyzonty, dużo satysfakcji przynosi mi świadomość że komuś pomogłam. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług jest dla mnie priorytetem.


Górniak Lidia

Górniak Lidia

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 531 190 822 Email: lidiagorniak@dobrenieruchomosci.eu

Menadżer, lider sprzedaży. Doradztwem do spraw obrotu nieruchomościami zajmuję się od 2013 roku. Mam za sobą setki zrealizowanych transakcji w Bydgoszczy i okolicach i co za tym idzie - dużo zadowolonych klientów. Posiadam przez to fachową oraz praktyczną wiedzę w tym zakresie. Wiem, że każda transakcja jest inna, dlatego klienci cenią we mnie indywidualne podejście do sytuacji.


Jakub Gwinciński

Jakub Gwinciński

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 137 Email: biuro@dobrenieruchomosci.eu

AgentLewandowska Joanna

Lewandowska Joanna

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 690 940 029 Email: joannalewandowska@dobrenieruchomosci.eu

Witam serdecznie. Jestem agentem w obrocie nieruchomościami,pracuję w dużej mierze na górnym tarasie Bydgoszczy. Sprzedaje mieszkania ,apartamenty, domy również dla wymagających klientów. Moją specjalnością są mieszkania o wysokim standardzie wykończenia oraz rodzinne mieszkania w układzie szczecińskim. Jeśli szukasz swojego gniazdka lub mieszkania z efektem Wow- ZAPRASZAM. W obsłudze klienta staram się spełnić wszystkie jego oczekiwania. Ważne ,aby umiejętnie dobrać nieruchomości, które spełniają preferencje przedstawione na pierwszym spotkaniu. Uważam, że ogromnym atutem mojej osoby jest punktualność, otwartość oraz INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO KLIENTA.


Marcin Ciesielski

Marcin Ciesielski

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 690050093 Email: marcin@dobrenieruchomosci.eu

Jestem twoim agentem nieruchomości, sprzedaje mieszkania na rynku wtórnym oraz wynajmuje dla osób prywatnych jak i firm. Pracuje również z obcokrajowcami. Cechuje mnie rzetelne podejście do klienta, którego traktuje indywidualnie. Moim zadaniem jest przeprowadzenie transakcji uwzględniając wszystkie potrzeby klienta. Jeśli szukasz okazyjnej oferty lub chcesz wynająć mieszkanie niedaleko centrum, zadzwoń do mnie.


Bogacka Karolina

Bogacka Karolina

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 690 860 045 Email: karolinabogacka@dobrenieruchomosci.eu

Praca w obrocie nieruchomościami to nie lada wyzwanie, liczy się przede wszystkim rzetelność, zdyscyplinowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeżeli szukasz dobrego pośrednika nieruchomościami to trafiłeś idealnie. Najważniejszy dla mnie jest kontakt z klientem, indywidualne podejście do każdego, poznanie jego preferencji i sprostanie wymaganiom klienta. Każdy zakup domu, działki czy mieszkania to często najważniejsza decyzja w naszym życiu, której towarzyszą różne emocje, jestem osobą cierpliwą, spokojną, dbam o to by cała transakcja przebiegła w miłej atmosferze.


Ciesielski Łukasz

Ciesielski Łukasz

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 690850087 Email: lukasz@dobrenieruchomosci.eu


Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

Zobacz moje oferty

Office: 726235136 Mobile: 726235136 Email: Jagoda@dobrenieruchomosci.eu


Paliszewski Jędrzej

Paliszewski Jędrzej

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 690050061 Email: jedrzej@dobrenieruchomosci.eu


Łukasz Grzegorczyk

Łukasz Grzegorczyk

Zobacz moje oferty

Mobile: 668786348 Email: lukaszg@dobrenieruchomosci.eu