Górniak Grażyna

Górniak Grażyna

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 131 Email: grazynagorniak@dobrenieruchomosci.eu

Właściciel firmy. Witam, pracuję w branży obrotu nieruchomościami od 2002 roku. Jest to spora część mojego życia i dużej mierze mi je wypełnia. Doświadczenie, wiedza i umiejętności to nie wszystko, co mnie cechuje. Jest jeszcze pasja wykonywania tego zawodu i ogromna chęć poznawania nowych ludzi ich sposobu życia i oczekiwań. W 2012 założyłam firmę DOBRE NIERUCHOMOŚCI. Dzięki wielu osobom – rodzinie, znajomym klientom i oczywiście dzięki wspaniałemu zespołowi pracowników i współpracowników – moja firma rozwija się i spełnia oczekiwania wielu klientów. Te wszystkie lata to sprzedaże malutkich mieszkań, ale i wyjątkowych apartamentów, niedużych domków i prestiżowych rezydencji, gruntów pod domek marzeń i gruntów pod duże nowoczesne osiedle mieszkaniowe, maleńkich lokali użytkowych, ogromnych hal i siedzib przedsiębiorstw. Profesja ta całkowicie mnie pochłania i nigdy nie nudzi. Ukończyłam studia o kierunku Administracja ze specjalizacją obrót nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe to miliardy rozmów telefonicznych, miliony spotkań, tysiące transakcji. Przed laty ukończyłam 3-letni cykl szkoleń prowadzonych pod marką FESNAK. Począwszy od podstaw obsługi klienta, psychologii sprzedaży, potrzeby klienta, organizacji pracy zespołu i biura, marketingu i reklamy.


Sara Górniak - Gwincińska

Sara Górniak - Gwincińska

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 135 Email: saragorniak@dobrenieruchomosci.eu

Menadżer, lider sprzedaży. Hej! Pracuję w biurze nieruchomości od 2016 roku. Specjalizuje się w pośrednictwie sprzedaży-zakupu mieszkań na rynku wtórnym, ale posiadam również doświadczenie w obrocie nieruchomościami gruntowymi oraz tymi z rynku pierwotnego. Najbardziej w tej pracy lubię poznawać nowe osoby i poszerzać horyzonty. Dużo satysfakcji przynosi mi świadomość, że komuś pomogłam. Bezpieczeństwo transakcji i jakość świadczonych usług jest dla mnie priorytetem.


Górniak Lidia

Górniak Lidia

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 531 190 822 Email: lidiagorniak@dobrenieruchomosci.eu

Menadżer, lider sprzedaży. Doradztwem do spraw obrotu nieruchomościami zajmuję się od 2013 roku. Mam za sobą setki zrealizowanych transakcji w Bydgoszczy i okolicach i co za tym idzie – dużo zadowolonych klientów. Posiadam fachową oraz praktyczną wiedzę w tym zakresie. Wiem, że każda transakcja jest inna, dlatego klienci cenią we mnie indywidualne podejście do sytuacji.


Jakub Gwinciński

Jakub Gwinciński

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 137 Email: biuro@dobrenieruchomosci.eu

W pracy z klientem zdobywam doświadczenie od 2014r. Stawiam na kreatywność i niestandardowe rozwiązania. Jestem ekspertem w sprzedaży gruntów i domów w stanie deweloperskim lub w trakcie budowy. Najbardziej w tym zawodzie cenię sobie dobre relacje z partnerami biznesowymi i uśmiech na twarzy klientów po zakończonej transakcji. Z moją pomocą z powodzeniem sprzedasz lub kupisz wymarzoną nieruchomość.


Hanna Jurska

Hanna Jurska

Zobacz moje oferty

Office: 52 307 80 90 Mobile: 726 235 133 Email: hannajurska@dobrenieruchomosci.eu

Witaj. Dziękuję, że chcesz bliżej poznać moją pracę. Specjalizuję się w sprzedaży domów i gruntów przeznaczonych pod ich budowę, ale nie stronię od zajmowania się też innymi nieruchomościami. Chętnie pomogę w sprzedaży i wynajmie mieszkania, jak i dużego obiektu przemysłowego. Podejmę się każdego wyzwania. Lubię przeprowadzać prezentacje i być łącznikiem między sprzedawcą a kupującym. Sprawiać, że stres związany z podejmowaniem trudnych decyzji staje się o wiele mniejszy lub całkowicie znika. Prezentowanie nieruchomości to moja ulubiona czynność. Najważniejsze jest zawsze zadowolenie klienta i uśmiech na jego twarzy. Ważne jest trafianie w gusta klientów i spełnianie ich oczekiwań. Zaraz za tym idzie przyjemność z obcowania z ciekawymi ludźmi. Niezmiernie istotne jest też to, aby lubić swoją pracę. Ja moją lubię.


Bogacka Karolina

Bogacka Karolina

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 690 860 045 Email: karolinabogacka@dobrenieruchomosci.eu

Praca w obrocie nieruchomościami to nie lada wyzwanie, liczy się przede wszystkim rzetelność, zdyscyplinowanie oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeżeli szukasz dobrego pośrednika nieruchomościami, to trafiłeś idealnie. Najważniejszy dla mnie jest kontakt z klientem, indywidualne podejście, poznanie jego preferencji i sprostanie wymaganiom klienta. Każdy zakup domu, działki czy mieszkania to często najważniejsza decyzja w naszym życiu, której towarzyszą różne emocje. Jestem osobą cierpliwą, spokojną, dbam o to, by cała transakcja przebiegła w miłej atmosferze.


Beata Nicińska

Beata Nicińska

Zobacz moje oferty

Office: 52 3078090 Mobile: 690050093 Email: beata@dobrenieruchomosci.eu


Jagoda Górniak

Jagoda Górniak

Zobacz moje oferty

Office: 726235136 Mobile: 726235136 Email: Jagoda@dobrenieruchomosci.eu

W branży nieruchomości zajmuję się sprzedażą mieszkań zarówno na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Najbardziej sprawdzam się w niezaaranżowanych przestrzeniach ze względu na moją pasę do designu i aranżacji. W moich kompetencjach znajduje się również home staging, który z ogromnym zamiłowaniem wykonuje dla klientów firmy. Osiągam również sukcesy w sprzedaży nieruchomości gruntowych zabudowanych, jak i niezabudowanych – planuję dalszy rozwój w tym kierunku. Studiuję weekendowo design w biznesie, w życiu prywatnym zajmuję się realizacją swoich marzeń, uwielbiam podróżowanie, które przynosi mi mnóstwo inspiracji. Praca jako pośrednik od zawsze była moim marzeniem, już jako dziecko obserwując moją mamę, wiedziałam, że właśnie to chce w życiu robić – uszczęśliwiać moich klientów.


Jeziorska Katarzyna

Jeziorska Katarzyna

Zobacz moje oferty

Office: 52 3078090 Mobile: 690940029 Email: kasia@dobrenieruchomosci.eu


Papke Piotr

Papke Piotr

Zobacz moje oferty

Office: 523078090 Mobile: 726235132 Email: piotr@dobrenieruchomosci.eu

Nazywam się Piotr Papke i jestem agentem nieruchomości. Specjalizuję się w sprzedaży obiektów przemysłowych, terenów inwestycyjnych oraz obiektów komercyjnych. Ponadto zajmuję się pozyskiwaniem działek na zamówienie i współpracuję z biznesem. Mogę pochwalić się ponad 10-letnim doświadczeniem z rynku budowlanego i materiałów budowlanych, co pozwala mi lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania klientów. Jestem dowcipny, dociekliwy, solidny i pewny siebie, co pomaga mi w zdobywaniu zaufania klientów oraz w skutecznej sprzedaży nieruchomości. Jestem przekonany, że moje umiejętności i doświadczenie pozwolą mi znaleźć dla Ciebie idealną nieruchomość, która spełni Twoje wymagania i potrzeby. Jeśli szukasz profesjonalnego i rzetelnego agenta nieruchomości, to jestem do Twojej dyspozycji.


Łukasz Grzegorczyk

Łukasz Grzegorczyk

Zobacz moje oferty

Mobile: 668786348 Email: lukaszg@dobrenieruchomosci.eu

W pracy pośrednika nieruchomości najbardziej sobie cenię możliwość pomocy ludziom, którzy chcą bezpiecznie nabyć swoje wymarzone mieszkanie lub grunt pod budowę przyszłego domu. Specjalizuje się w rynku wtórnym na górnym tarasie Bydgoszczy oraz w nieruchomościach gruntowych w gminie Osielsko. W pracy staram się przede wszystkim skupić na potrzebach klienta i zaspokoić je w stu procentach. Cytując najlepszego polskiego mówcę motywacyjnego – Piotra Blandforda – ,,Porażka i ucieczka to nie moje słownictwo"


Obrót nieruchomościami w Bydgoszczy

Jak widać, zatrudniamy wielu specjalistów w zakresie obrotu nieruchomościami z szeroką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. To osoby, które czerpią prawdziwą radość z wykonywanej pracy. Podchodzą do swoich zadań profesjonalnie. Zajmują się całym procesem od początku aż do końca – zarówno jeśli chodzi o właścicieli nieruchomości, jak i klientów szukających idealnego mieszkania czy domu dla siebie. Oferujemy pośrednictwo nieruchomości osobom prywatnym oraz przedsiębiorcom. Zajmujemy się bowiem obsługą zarówno mieszkań, jak i hal przemysłowych, działek na sprzedaż, domów wolnostojących, budynków w zabudowie szeregowej czy luksusowych apartamentów i lokali użytkowych. Agent nieruchomości w Bydgoszczy to strzał w dziesiątkę dla osób, które chcą szybko sprzedać lub kupić wymarzone mieszkanie, dom czy grunt. Pod okiem specjalisty wszystkie formalności przebiegają znacznie sprawniej. Nasi pracownicy czuwają, by zrealizować transakcję bez najmniejszych problemów. Zajmują się doradztwem, wyszukiwaniem odpowiednich ofert z naszej bazy, a także oprowadzaniem potencjalnych kupujących.

Pośrednik nieruchomości z doświadczeniem

Nasza firma w ciągu ponad 10 lat działalności na rynku zdobyła wielu zadowolonych klientów. Zatrudniamy specjalistów z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem. Wiedzą, jak odpowiednio podejść do klienta, by zapewnić sprawną finalizację transakcji. Takie osoby służą pomocą na każdym etapie całego procesu. Odpowiadają na pytania dotyczące nieruchomości czy niezbędnych formalności. To osoby cechujące się wysoką kulturą osobistą, co jest niezbędne w tym zawodzie. Dbamy o to, by nasz zespół stale doskonalił swoje umiejętności. Obserwujemy rynek i bierzemy udział w niezbędnych szkoleniach. Dostosowujemy metody pracy do potrzeb naszych klientów. Na współpracę z naszą firmą decydują się zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy. Niektórym klientom pomagamy w zakupie nawet kilku nieruchomości po inwestycję. Pozostajemy w stałym kontakcie, informując o atrakcyjnych ofertach. Współpraca z pośrednikiem nieruchomości to gwarancja bezpieczeństwa i wygody w sprzedaży oraz kupnie lokali użytkowych, mieszkań, domów czy gruntów. To dobre rozwiązanie dla osób, które potrzebują wsparcia i mieć pewność, że cała transakcja zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie oraz zgodnie z obowiązującymi przepisami. Zapraszamy do kontaktu klientów z Bydgoszczy i okolic. Na naszej stronie znajdą Państwo oferty obejmujące nieruchomości zarówno na terenie miasta, jak i w mniejszych miejscowościach pod Bydgoszczą.