Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym otwartym, położony w miejscowości Nekla, w gminie Dobrcz. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 1129m².
Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 127,7m², a całkowita powierzchnia wszystkich pomieszczeń to 167,7m². W skład budynku wchodzi przestronny garaż o powierzchni 24m², na dachu którego przewidziano taras o powierzchni prawie 30m².
Poddasze budynku jest użytkowe i daje możliwość dowolnego podziału na pomieszczenia lub pozostawienia open-space. Dom został wybudowany z wysokiej jakości materiałów, w oparciu o sprawdzone technologie - gazobeton oraz stropy terriva.
To idealna okazja dla osób poszukujących domu do wykończenia według własnego gustu i potrzeb. Dom znajduje się w spokojnej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie zapewnia łatwy dostęp do najważniejszych punktów na mapie regionu.
PARTER 73,2 / 97,2 m²
Sień 6,6 m²
Hol 4,0 m²
Salon+jadalnia 32,5 m²
Kuchnia 9,9 m²
Spiżarka 4,9 m²
Pokój 11,6 m²
Łazienka 3,7 m²
Garaż 18,3 m²
Garaż+pom. gosp. 5,7 m²
PODDASZE 54,5 / 70,5 m² (propozycja rozkładu)
Hol 5,4 m²
Pokój 12,9 m² / 16,3 m²
Pokój 12,3 m² / 17,2 m²
Pokój 15,6 m² / 19,9 m²
Łazienka 8,3 m² / 11,7 m²
Taras 28,7 m²
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości.
Piotr Papke
726 235 132
Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji - od prezentacji, przez umowę przedwstępną, akt notarialny, na wydaniu nieruchomości kończąc.
Zainteresowanym chętnie pomożemy w doborze najlepszej oferty kredytowej.
Więcej dobrych ofert na dobrenieruchomosci.eu
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.