OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 52531

  Gaz
  Prąd
  Wodociąg

  Rodz. własności: Własność
  Typ działki: Budowlana
  Typ powierzchni: płaska z lekkim wzniesieniem

  Dojazd: Droga gruntowa
  Kształt: Kwadrat

  Las
  Pole
OPIS
Dobre Nieruchomości polecają działkę budowlaną o bardzo dobrych wymiarach w pobliżu lasu na nowo powstającym osiedlu. Działka prawie w kwadracie.

Działka z aktualnymi warunkami zabudowy!


Szczegóły:
Działka o powierzchni 990m2 wymiary 29x34. do działki prowadzi droga gruntowa, 200m dalej droga asfaltowa. Media przy nieruchomości - woda, prąd, gaz. Teren płaski, równy z sąsiedztwem lasu. Przy działce jest ślepa uliczka - bardzo mały ruch samochodowy.


Lokalizacja:
Działka jest położona w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych na dopiero powstającym osiedlu. W pobliżu znajduję się las i sporo zieleni. 250m od działki autobus szkolny zabierający dzieci do szkoły w Białych Błotach. W miejscowości znajduję się sklep spożywczy, autobus miejski oraz przedszkole niepubliczne.


Zapraszam na prezentancje

Jakub Gwinciński
Dobre Nieruchomości
726 235 137

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*