OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 53815

  Gaz
  Kanalizacja
  Prąd
  Siła
  Telefon
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Rodz. własności: Własność
  Typ działki: Budowlana
  Typ powierzchni: Płaska

  Dojazd: Asfalt
  Kształt: Prostokąt

  Las
OPIS
Dobre Nieruchomości przedstawiają atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 8286m2, położone w Fordonie na osiedlu Przylesie - ul. Pawła z Łęczycy w Bydgoszczy / Kazimierza Hoffman / Bartłomieja z Bydgoszczy. Ta niezabudowana nieruchomość gruntowa składa się z 14 działek przeznaczonych pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.

Położone w pobliżu Parku Krajobrazowego, działki zapewniają ciszę, spokój oraz bliskość natury. Posiadają bezpośredni dostęp do drogi publicznej oraz wewnętrzną drogę dojazdową do każdej z działek.

Okolica sąsiaduje z budynkami mieszkalnymi wielorodzinnymi, jednorodzinnymi oraz licznymi lokalami usługowymi. Tereny bardzo dobrze skomunikowane z resztą Bydgoszczy - bliskość przystanku autobusowego.

To ostatnia linia zabudowy, co czyni tę nieruchomość jeszcze bardziej atrakcyjną. Sprzedaż dotyczy tylko całości działek i jest skierowana do inwestora bądź dewelopera, który planuje budowę osiedla.

Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, z przeznaczeniem pod teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej wolnostojącej i bliźniaczej.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz umówienia się na bezpłatną prezentację działek.

INFORMACJE
Cena - 3 299 000zł
Powierzchnia - 8286m2


Nie przegap tej unikalnej okazji i zrealizuj swoje inwestycyjne plany w malowniczym Fordonie!

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. 
Piotr Papke
726 235 132

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*