OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 55499

  Alarm
  Drzwi antywł.
  Internet
  Klimatyzacja
  Telefon
  TV Kablowa

  Pomieszczeń: 18
  Poziomy: Dwupoziomowy
  W budynku: 2 p.
  Własność: Własność

  Budynek: Hotel
  Dojazd: Asfalt
  Liczba pięter: 1
  Mat. budowlane: Gazobeton
  Wejście: Deptak + wejście od podwórza

  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Przeznaczenie: Hotel-motel-zajazd-restauracja
  Stan techniczny: Dobry

  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda
OPIS
Dobre Nieruchomości przedstawią obiekt restauracyjno-hotelowy położony w atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon. Obiekt funkcjonuje w ciągłej eksploatacji, jest w pełni działający i przyjmuje klientów.

Obiekt składa się z trzech kondygnacji o łącznej powierzchni użytkowej 986m2. Na poziomie piwnicy znajduje się przestronna kuchnia o powierzchni 84m2, idealna do przygotowywania dań dla dużej liczby gości.

Na parterze znajduje się część restauracyjna z barem oraz dwiema salami bankietowymi, które mogą pomieścić dużą liczbę gości. Dodatkowo na parterze znajduje się także bawialnia dla dzieci, magazyny, zaplecze oraz ogródek letni, co tworzy doskonałe warunki do organizacji różnego rodzaju imprez i wydarzeń.

Na pierwszym piętrze znajduje się sala bankietowa oraz część hotelowa składająca się z 8 pokoi. Pięć z nich posiada własną łazienkę, a pozostałe współdzielą łazienkę znajdującą się w bezpośrednim sąsiedztwie. Ponadto na tym piętrze znajdują się także magazyny, pomieszczenie biurowe, lokal o powierzchni 90m2, składający się z 3 pokoi, łazienki oraz kuchni. Lokal ten posiada również taras o powierzchni 20m2.

Cały obiekt jest w dobrym stanie technicznym, utrzymany w wysokim standardzie i gotowy do dalszej eksploatacji. Doskonała lokalizacja w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Fordon w Bydgoszczy, z łatwym dostępem do komunikacji publicznej oraz atrakcyjnego zaplecza infrastrukturalnego, sprawia że jest to idealna oferta dla przedsiębiorczych inwestorów z branży restauracyjno-hotelowej.

Szczegóły oferty:
Obiekt restauracyjno-hotelowy w pełnej eksploatacji
Powierzchnia użytkowa: 986m2
Piwnica: kuchnia o powierzchni 84m2
Parter: część restauracyjna z barem, 2 sale bankietowe, bawialnia dla dzieci, zaplecze, ogródek letni
Piętro: sala bankietowa, część hotelowa z 8 pokojami (5 z łazienkami, 3 z wspólną łazienką), lokal o powierzchni 90m2 z 3 pokojami, łazienką i tarasem
Obiekt w dobrym stanie technicznym, utrzymany w wysokim standardzie
Doskonała lokalizacja w dzielnicy Fordon w Bydgoszczy
Idealna oferta dla przedsiębiorczych inwestorów z branży restauracyjno-hotelowej
Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. 
Piotr Papke
726 235 132


Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji - od prezentacji, przez umowę przedwstępną, akt notarialny, na wydaniu nieruchomości kończąc.
Zainteresowanym chętnie pomożemy w doborze najlepszej oferty kredytowej oraz w znalezieniu rzetelnej firmy wykończeniowej.

Więcej dobrych ofert na www.dobrenieruchomosci.eu

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*