OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 59479

  Dach: Wielospadowy
  Dojazd: Droga utwardzona
  Elewacja: Tynk + klinkier
  Garaż
  Ogrzewanie: pompa ciepła
  Okna: PCV
  Poddasze: Nieużytkowe
  Pokrycie: Papa
  Stan techniczny: Deweloperski

  Powierzchnia dz: 322 m2

  Kanalizacja
  Prąd
  Siła
  Telefon
  Teren uzbrojony
  Wodociąg

  Piętro: parter
  Pokoi: 5

  Pow. użytkowa: 129 m2
OPIS
Dobre Nieruchomości szczególnie polecają idealny dom na najbardziej ekskluzywnym osiedlu w Niemczu.
Nowy, komfortowy dom, o pow. 129m2 idealny dla rodziny w zabudowie bliźniaczej, położony na działce o pow. 322.m2 w pięknej lokalizacji na przedmieściach Bydgoszczy w Niemczu.

Oddanie już w listopadzie tego roku. 

Projekt tego domu zaspokaja potrzeby najbardziej wymagającego nabywcy. Bardzo duża przestrzeń dzienna oraz sypialnia małżeńska bardzo duża z prywatną łazienką oraz garderobą. W domu można dostrzec piękne, bardzo duże okna dające dużo światła i przestrzeni. 

Osiedle jest osiedlem bardzo bezpiecznym i nowoczesnym, tutaj mamy bardzo szeroją drogę wewnętrzną (tutaj nie ma ciasnoty), Deweloper zadbał by każdy dom był bardzo intymny. Każdy szczegół osiedla jest dopracowany, zostaje tylko urządzenie domu w środku. Ponadto Deweloper zadbał o tereny zielone, tutaj będą już nasadzenia i trawa. Jeszcze warto wspomnieć że domy będą wykończone już gładziami, Monitoring osiedla już w cenie. 


Sprawdzony i funkcjonalny układ pomieszczeń o podwyższonym standardzie zrealizowany zgodnie z projektem  indywidualnym, nowoczesnym :
na parterze znajdziemy:

PARTER  66,09 m2
1. Komunikacja 6,09
2. WC  2,20
3. Salon z aneksem kuchennym i jadalnią 30,00
4. Klatka schodowa 4,35
5. Wiatrołap 5,32
5. Garaż 18,43
PIĘTRO  62,67m2
1. Przedpokój 9,97
2. Łazienka 6,01
3. Pokój 9,96 z prywatną lazienką 6,14 i garderobą 5,53
4. Pokój 10,97
5. Pokój 14,29


Nad piętrem znajdziemy stryszek na narty i choinkę.


Dom wybudowany zgodnie ze sztuką budowlaną w nowoczesny i energooszczędny sposób:
Budowa osiedla zamkniętego w tym
12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych i jednego budynku mieszkalnego, jednorodzinnego, wolnostojącego, wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną dotyczy projektowanego osiedla zamkniętego złożonego z budynków mieszkalnych, jednorodzinnych dwulokalowych i budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego. W ramach inwestycji występują budynku w 3 typach ( A, B, C) w tym A i B także w wersji lustrzanego odbicia (A’ i B’). Przed każdym budynkiem zlokalizowano dojście/podjazd oraz wiatę śmietnikowa przynależną do lokalu.
W ramach inwestycji projektuje się także:
• instalację zewnętrzną wodociągową,
• instalację zewnętrzną kanalizacji sanitarnej,
• wewnętrzne linie zasilające do projektowanego przyłącza instalacji elektroenergetycznej,
• wiaty śmietnikowe,
• lokalizację ogrodzenia i bramy wjazdowej wraz z furtką
• instalację oświetlenia zewnętrznego terenu inwestycji
• utwardzoną powierzchnie dojazdów i dojść.

Instalację wodociągowa Instalację wewnętrzną wodociągową zaprojektowano z rur wielowarstwowych PP łączonych poprzez zgrzewanie (główne przewody rozprowadzające wody ciepłej, cyrkulacji i podejścia do przyborów). Ciepła woda użytkowa będzie przygotowywana w zasobniku współpracującym z pompą ciepła

Instalacja kanalizacji sanitarnej Wewnętrzna instalacja kanalizacji sanitarnej została zaprojektowana w systemie grawitacyjnym.
Przewody kanalizacyjne zaprojektowano z rur kanalizacyjnych PVC, przewody prowadzone podstropowo – w przestrzeni nad sufitem podwieszanym - z rur niskoszumowych. Przewody pod posadzkowe wykonać z rur PVC SN8 o ściance litej. Odpowietrzenie instalacji zapewniono przez zaprojektowanie pionów kanalizacyjnych z rurą wywiewną oraz zaworów napowietrzających. E D C

Wentylacja- rekuperacja Instalację ogrzewcza ze źródłem w postaci pompy ciepła
Projektowana jest instalacja centralnego ogrzewania zasilana z pompy ciepła - ogrzewanie podłogowe . Ogrzewanie podłogowe jest rozwiązaniem bardzo ekonomicznym ze względu na wysoką bezwładność cieplną systemu. Pomieszczenia nie są narażone na gwałtowne wzrosty ani spadki temperatur. System ten daje możliwość zaprogramowania i utrzymania stałych temperatur w każdym pomieszczeniu, co czyni rozwiązanie zarówno ekonomicznym i komfortowym
Instalacją elektryczną i niskoprądową: Instalacje odbiorcze zasilane z rozdzielnicy głównej W budynku rozdzielnica główna zamontowana będzie w pomieszczeniu garażu zgodnie z rzutem. W odbiorczej instalacji każdego z lokali mieszkalnych zaprojektowano niezależne obwody: • wypustów oświetleniowych; • gniazdo przeznaczonego dla pralki automatycznej, • wypustu 3-fazowego do podłączenia kuchenki elektrycznej, • gniazdo przeznaczone dla zmywarki, • gniazd wtykowych ogólnego przeznaczenia, zlokalizowanych w kuchni, łazience i przedpokojach; • gniazd wtyczkowych ogólnego przeznaczenia zlokalizowanych w pokojach • videodomofonowej, • instalacji telefonicznej, • instalacji telewizji, • instalacji przyłącza internetowego • dzwonek do mieszkania zlokalizowany w wiatrołapie

Ściany zewnętrzne Ściany nadziemne zaprojektowano jako dwuwarstwowe, z bloczków wapienno piaskowych d= 24 cm. Jako ocieplenie projektuje się styropian elewacyjny EPS FASADA Ściany wewnętrzne Projektuje się ściany wewnętrzne nośne z bloczków wapienno- piaskowych d= 24 cm, tynkowane tynkiem gipsowym. Ściana międzylokalowa zaprojektowana jest jako ściana z bloczków wapienno- piaskowych d=36 cm. Ścianki działowe projektuje się z bloczków wapienno- piaskowych gr. 12 cm, tynkowane tynkiem gipsowym. W miejscach wskazanych na rysunkach architektury, zaprojektowano słupy żelbetowe.

Stropy i stropodachy Strop nad parterem zaprojektowano jako strop FILIGRAN, szczegółowo zgodnie z branżą konstrukcyjną w projekcie technicznym. Strop nad I piętrem powstał jako zaizolowanie i opłytowanie płytą dolnego pasa wiązara drewnianego.

Dach i pokrycie dachowe Dach zaprojektowano jako wielospadowy, o kącie nachylenia 15 stopni. Konstrukcja dachu zostanie wykonana jako prefabrykowane wiązary dachowe. Pokrycie dachu zaprojektowano z papy dwuwarstwowej w kolorze grafitowym, na pełnym deskowaniu. Dach otoczony wysoką attyką. Zaprojektowano obróbki blacharskie z blachy powlekanej, w obrębie attyk oraz przy kominach na dachu, oraz przy zmianie materiału wykończeniowego elewacji (jako okapnik, lub systemowa listwa okapowa/okapnikowa). Rynny i rury spustowe systemowe, metalowe o profilu prostokątnym. Montaż rynien i rur spustowych – widoczne, koryto umieszczone w najniższym punkcie połaci dachowej.

Elewacje Projektuje się wykończenie elewacji z następujących materiałów: -tynk elewacyjny w kolorze beżowym i białym( wg wskazań na rysunku elewacji), -miejscowo okładzina imitująca drewno w kolorze drewna naturalnego, kolor jasny brąz (wg wskazań na rysunku elewacji), -miejscowo okładzina imitująca cegłę klinkierową w kolorze beżowym (wg wskazań na rysunku elewacji). Ocieplenie układać zgodnie z Wytycznymi ETICS oraz wytycznymi dostawcy systemu elewacyjnego.

Stolarka i ślusarka • drzwi zewnętrzne: stalowe, z panelem szklonymi, o min. współczynniku U=1,3 [W/m2K], kolor drewno naturalne • stolarka okienna PCV o min. współczynniku U=0,9 [W/m2K]; ciepły montaż warstwowy, kolor drewno naturalne Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej, w kolorze pokrycia dachowego i stolarki zewnętrznej.

Wykończenie ścian Ściany tynkowane tynkiem gipsowym, w łazienkach tynki zatarte na „ostro”. Budynek realizowany do standardu deweloperskiego – wykończenie ścian po stronie nabywcy lokalu.

Wykończenie podłóg Posadzki wykończone wylewką cementową. Budynek realizowany do standardu deweloperskiego – wykończenie podłóg po stronie nabywcy lokalu.W okolicy znajdują się 2 szkoły oraz 4 przedszkola i żłobki.  Zaledwie w odległości dwóch kilometrów znajduje się Ogród Botaniczny w Myślęcinku, stadnina koni, mini golf, stok narciarski z wyciągiem, basen, boisko do basseballa kilka restauracji i mnóstwo innych atrakcji. 

Szczególnie polecam osobom, które szukają bezpiecznego, wygodnego miejsca dla swojej rodziny.
Lidia Górniak, tel: 531-190-822

Zainteresowanym chętnie pomożemy w doborze najkorzystniejszej oferty kredytowej.

więcej dobrych ofert na www.mydbn.pl

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*