OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 60957

  Drzwi antywł.
  Internet
  Klimatyzacja
  Telefon

  Pomieszczeń: 33
  Poziomy: wielopoziomowy
  W budynku: Kamienica
  Własność: Użytkowanie wieczyste

  Pow. działki: 757

  Budynek: Biurowo-handlowo-uslugowy z możliwością zaadoptowania na apartamenty
  Do centrum: 1
  Dojazd: Asfalt
  Liczba pięter: 2
  Mat. budowlane: Cegła
  Rok budowy: 1994
  Wejście: Deptak + wejście od podwórza

  Miejsc parking.: 15
  Ogrzewanie: C.O. miejskie
  Przeznaczenie: Handlowo-biurowo-usługowy
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Gaz
  Kanalizacja
  Ogrzewanie
  Prąd
  Siła
  Woda
OPIS
Dobre Nieruchomości prezentują wybudowany na dwóch działkach w 1994 r. trzykondygnacyjny, podpiwniczony budynek biurowy o powierzchni użytkowej 580,40 m2 i powierzchni całkowitej (z piwnicą) 768,27 m2 (w 2002 r. zmieniono sposób użytkowania budynku z biurowego na oświatowy).
Zapraszam do kontaktu: tel. 726235133 Hanna Jurska

Może z powodzeniem pełnić funkcję biurową, usługową np. z zakresu ochrony zdrowia, ale również po niewielkiej przebudowie mieszkalną.

Jest to budynek składający się z trzech kondygnacji, podpiwniczony, w którym znajdują się:
- w piwnicy - szatnie, bar, punkt ksero, archiwum, sanitariaty oraz pomieszczenie techniczne (węzeł cieplny).
- na parterze - administracja oraz hol wejściowy, 2 sanitariaty (w tym jeden przystosowany dla osób niepełnosprawnych) i recepcja,
- na I piętrze - 4 salki dydaktyczne, pokój nauczycielski oraz 2 sanitariaty,
- na II piętrze - 4 salki dydaktyczne, pomieszczenia techniczne, magazyn oraz 2 sanitariaty.

Posiada dwa wejścia, jedno oficjalne, dwudrzwiowe, przeszklone od strony ulicy oraz wejście od strony dziedzińca, gdzie  znajdzie sie miejsce parkingowe na dwa samochody. Wjazd na posesję również od strony frontowej.
Na sąsiadującej z kamienicą działce znajduje się, przynależny do tej nieruchomości wielostanowiskowy parking, utwardzony kostką. Działka ta posiada dostęp do drogi publicznej poprzez udział w drodze wewnętrznej.

Budynek został wybudowany w technologii tradycyjnej murowanej, dach pokryty papa asfaltową, ocieplony. Ściany murowane z cegły ceramicznej, ocieplone styropianem, okna PCV, drzwi PCV. Wyposażony jest w instalację elektryczną, wodno-kanalizacyjną, centralnego ogrzewania, wentylacyjną, klimatyzacyjną, alarmową i przeciwpożarową.

Nieruchomość w bardzo dobrym stanie technicznym. W ciągu całego jej użytkowania na bieżąco prowadzone były prace remontowe i konserwacyjne.

Położenie budynku w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej oraz punktów handlowo-usługowych dodatkowo podkreśla jego atrakcyjność. Sąsiedztwo kamienic i dostępność miejskiego parkingu wielostanowiskowego sprawiają, że nieruchomość idealnie komponuje się z lokalnym krajobrazem miejskim.
Nie przegap okazji na nabycie tej unikalnej nieruchomości, która otwiera wiele możliwości biznesowych!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na prezentację.

Zapraszam.
Hanna Jurska
tel. 726235133
Nr licencji PFRN 29485


Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji - od prezentacji, przez umowę przedwstępną, akt notarialny, na wydaniu nieruchomości kończąc.
Zainteresowanym chętnie pomożemy w doborze najlepszej oferty kredytowej.

Więcej dobrych ofert na dobrenieruchomosci.eu

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*