OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 61551

  Dach: Płaski
  Dojazd: Asfalt
  Elewacja: Tynk
  Ogrzewanie: C.O. gazowe
  Okna: PCV
  Piwnica
  Poddasze
  Pokrycie: Papa termozgrzewalna
  Stan techniczny: Bardzo dobry

  Powierzchnia dz: 147 m2

  Piętro: parter
  Pokoi: 20

  Pow. użytkowa: 560 m2
OPIS
Dobre Nieruchomości przedstawiają - na sprzedaż kamienica położona w samym sercu Bydgoszczy, zaledwie minutę spacerem od starego rynku. Nieruchomość ta posiada działkę o powierzchni 147m2 oraz imponującą powierzchnię wynoszącą 560m2. To doskonała okazja do nabycia nie tylko nieruchomości, ale również funkcjonującego biznesu.

Kamienica obecnie generuje dochód poprzez wynajem trzech lokali usługowo-handlowych oraz oferuje trzy piętra działające w formule Apart Hotelu. Przedmiotem sprzedaży jest kamienica wraz z całym wyposażeniem, co daje możliwość kontynuowania działalności obiektu bezpośrednio po zawarciu umowy sprzedaży.

Szczegółowy opis kondygnacji prezentuje się następująco:
Piwnica:
funkcjonująca jako magazyn,

Parter:
trzy lokale usługowo-handlowe,

1 Piętro:
jeden apartament trzypokojowy z kuchnią i łazienką,
jeden apartament dwupokojowy z kuchnią, łazienką i balkonem, oraz pomieszczenie biurowe,

2 Piętro:
dwa apartamenty dwupokojowe, z własnymi kuchniami i łazienkami
jeden apartament jednopokojowy z aneksem kuchennym i łazienką,

Poddasze:
jeden apartament dwupokojowy z kuchnią i łazienką,
pomieszczenie gospodarcze.

Dla uproszczenia rozliczeń, każdy lokal znajdujący się na parterze posiada niezależne ogrzewanie elektryczne, natomiast pozostała część kamienicy jest wyposażona w ogrzewanie gazowe. W 2020 roku przeprowadzono remont elewacji, a wnętrze kamienicy jest regularnie konserwowane przez wyspecjalizowane firmy remontowe i sprzątające.

Cena tej atrakcyjnej nieruchomości wynosi 3 100 000 złotych. Jest to doskonała inwestycja zarówno dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności biznesowej, jak i dla tych, którzy szukają okazji do zakupu solidnej nieruchomości w centralnej lokalizacji.


Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. 
Piotr Papke
726 235 132

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*