OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 62166

    Rodz. własności: Własność
    Rodzaj ziemi: Klasa V i VI
    Typ działki: Budowlana
    Typ powierzchni: Płaska

    Kształt: Trapez
OPIS
Dobre Nieruchomości oferują wyjątkową okazję na zakup narożnej działki w jednej z najbardziej prestiżowych i lubianych miejscowości w okolicach Bydgoszczy. Osielsko słynie z pięknych krajobrazów, dynamicznie rozwijającej się infrastruktury oraz przyjaznej społeczności. Położenie działki u zbiegu ulic Andrzeja Cholewskiego i Kwiatowej zapewnia doskonałą widoczność i łatwy dostęp, co czyni ją idealnym miejscem na inwestycję deweloperską.

Kluczowe Atuty:
   Powierzchnia: 5266 m², z możliwością powiększenia o dodatkowe 7000 m².
   Zadrzewienie: Istnieje możliwość usunięcia drzew na koszt właściciela lub pozostawienia wybranych drzew jako atrakcyjny element przyszłej inwestycji.
   Swoboda planowania: Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, co daje szerokie możliwości w zakresie projektowania.
   Otoczenie: Działka znajduje się w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych, co zwiększa jej atrakcyjność.
   Wjazd: Bezpośredni wjazd na działkę od ulicy Kwiatowej.
   Nowa infrastruktura: Droga z chodnikiem i ścieżką rowerową wzdłuż granicy działki.
   Doskonała komunikacja nową asfaltową drogą: Połączenie z Szosą Gdańską (DK5), ulicą Leśną i ulicą Centralną (planowane wykonanie asfaltu).
   Ogrodzenie: Działka jest ogrodzona.
   Media: Prąd, woda, kanalizacja w drodze.

Lokalna Infrastruktura:
   Przystanek autobusowy: 1,1 km
   Szkoła Podstawowa: 1,5 km
   Kościół: 1,6 km
   Biedronka: 1,2 km
   Urząd Gminy Osielsko: 2,2 km
   Granica Bydgoszczy: 6 km

Idealna Pod Inwestycję Deweloperską
Działka oferuje znakomite warunki dla deweloperów planujących budowę osiedla domów jednorodzinnych. Lokalizacja oraz dostępność mediów stanowią o dużym potencjale inwestycyjnym.

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji oraz obejrzenia działki.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację nieruchomości. 
Piotr Papke
726 235 132


Jesteśmy z klientem na każdym etapie transakcji - od prezentacji, przez umowę przedwstępną, akt notarialny, na wydaniu nieruchomości kończąc.
Zainteresowanym chętnie pomożemy w doborze najlepszej oferty kredytowej oraz w znalezieniu rzetelnej firmy wykończeniowej.

Więcej dobrych ofert na www.dobrenieruchomosci.eu

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*