OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 67698
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Teren uzbrojony
Wodociąg
Kuchnie: 1
Łazienki: 2
Piętro: 8
Pokoi: 5
Pow. piwnicy: 4 m2
Poziomy: Jednopoziomowy
W budynku: wieżowiec
Własność: Własność
Budynek: wieżowiec
Głośność: Cicho
Liczba pięter: 10
Materiał bud.: Płyta
Rok budowy: 1979
Domofon
Drzwi antywł.
Internet
TV Kablowa
Winda
Czynsz Administr.: 1150 zł
OPIS
TYLKO U NAS!
Dobre Nieruchomości prezentują:
M6 - 84,5m2, położone w bardzo wygodnej lokalizacji - Wzgórze Wolności.
Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10-piętrowym wieżowcu. Pełna własność z KW.
Standard:
Do remontu lub odświeżenia. Okna PCV i drewniane w salonie.
Mieszkanie składa się z:
- duży pokój 23m2 z loggią
- 3 pokoje ok.7m2
- pokój ok. 9m2
- kuchnia ok. 7m2
- łazienka ok. 3m2
- wc. ok.1m2
Budynkiem zarządza prężnie działająca Bydgoska SM. Czynsz na 1 osobe wynosi 1300zł. W tym zaliczki na wodę i ogrzewanie oraz gaz w czynszu.
Przed blokiem wiele ogólnodostępnych miejsc parkingowych za szlabanem.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie idealnie położone. Blisko komunikacja miejska w tym tramwaj co umożliwia doskonałe połączenie z każdym punktem miasta.
ATUTY:
- blisko Zielone Arkady, sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkole
- piękny widok oraz cisza mimo bliskości ulicy
Ze względu na przestrzeń i układ pomieszczeń będzie idealne dla rodzin z dzieckiem lub pod wynajem. Przyjdź, zobacz i zaproponuj cenę!
Zapraszam na prezentacje!
Beata Nicińska
Dobre Nieruchomości
tel. 690-050-093
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Uwagi dodatkowe
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.