OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 71456

    Kuchnie: 1
    Łazienki: 1
    Piętro: 4
    Pokój: 1

    Poziomy: Jednopoziomowy
    W budynku: wieżowiec
    Własność: Spół. własnościowe
    Wolne od: od zaraz

    Czynsz Administr.: 500 zł
OPIS
Dobre nieruchomości polecają do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 31,31 m2 w pobliżu Zielonych Arkad, z windą od poziomu 0, Szwederowo.

Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, przeszło remont kilka lat temu. 
Łazienka z prysznicem, na ścianach i podłodze płytki. Kuchnia z zabudowana meblami robionymi na wymiar.
W pokoju i przedpokoju szafy zabudowane pod wymiar. 
W mieszkaniu okna PCV, rolety antywłamaniowe sterowane przez pilota. 
Mieszkanie nie wymagające dużych nakładów finansowych, ewentualnie odświeżenia. 

Mieszkanie składa się z:
- pokoju o powierzchni 19,10 m2
- kuchni o powierzchni 5,95 m2
- łazienki z WC o powierzchni 3,04 m2
- przedpokoju o powierzchni 3,22 m2 
oraz przynależnej piwnicy o powierzchni ok. 2 m2 

Bardzo dobra lokalizacja, przy budynku dużo miejsc postojowych, 2 min od przystanku autobusowego oraz 10 min do tramwaju. W pobliżu sklepy Biedronka, Lidl oraz centrum Zielone arkady. 
Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania przez singla, parę lub młodą rodzinę, ale również pod inwestycję na wynajem.

Zapraszam na prezentację 
Sara Górniak-Gwincińska 
Dobre Nieruchomości
726 235 135
 

Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

KONTAKT

ZDJĘCIA

KONTAKT

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez pośrednika moich danych osobowych zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 (Dz. U. Nr 133, poz. 883).*