OPIS SZCZEGÓŁOWY OFERTY NR 72710
Gaz
Kanalizacja
Prąd
Teren uzbrojony
Kuchnie: 1
Łazienki: 1
Piętro: 2
Pokoje: 2
Pow. piwnicy: 10 m2
Poziomy: Jednopoziomowy
W budynku: Kamienica
Własność: Własność
Wolne od: za 3 miesiące
Kuchnia: Jasna, oddzielna
Ogrzewanie: C.O. gazowe
Okna: PCV
Stan instalacji: Dobra
Stan kuchni: Dobry
Stan łazienki: Do własnej aranżacji
Stan techniczny: Do odświeżenia
Układ pokoi: Rozkładowy
WC osobno
Budynek: Kamienica
Głośność: Cicho
Liczba pięter: 2
Materiał bud.: Cegła
Rok budowy: 1905
Alarm
Domofon
Drzwi antywł.
Osiedle strzeż.
TV Kablowa
Czynsz Administr.: 434 zł
OPIS
Tylko TU! Dobre Nieruchomości prezentują :
Przestrzenne mieszkanie na bydgoskim Bocianowie w całkowicie odnowionej kamienicy. Powierzchnia mieszkania: 55,77m2.
Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze odnowionej kamienicy.
Na przestrzeń użytkową mieszkania składa się:
-salon
- sypialnia
- kuchnia
- łazienka + WC
- korytarz
Do mieszkania przynależy również duża piwnica o pow. ok. 11m2. W lokalu jest zamontowany stylowy kominek.
Mieszkanie wymaga odświeżenia w pomieszczeniach wykonane gładzie, a podłodze w pokojach i korytarzu deski, w kuchni i łazienkach płytki. Wc przeszło modernizację. Duże szafy w zabudowach. Wyposażenie, które widoczne jest na zdjęciach może pozostać w mieszkaniu.
Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego.
Lokalizacja- w pobliżu znajduję się:
– ogólnodostępny parking
– dworzec PKP
– sklepy, basen
– ogólnodostępny ogródek
– przystanki komunikacji miejskiej: autobusy, tramwaje.
Dodatkowe informacje:
– wysokość czynszu: 434 zł dwie osoby w tym zaliczka na wodę, opłata za wywóz nieczystości, fundusz remontowy
– prąd i gaz według zużycia
Zapraszam na prezentacje!
Beata Nicińska
Dobre Nieruchomości
tel. 690-050-093
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Uwagi dodatkowe
Kontaktując się z agentem odpowiedzialnym za ofertę, koniecznie zapytaj jakie są warunki współpracy z naszym biurem oraz co w związku ze współpracą zapewniamy.
Dbając o bezpieczeństwo klientów sprzedających, a często także na ich wyraźne życzenie, nie podajemy adresów nieruchomości bez podpisania uprzednio umowy o pośrednictwo w kupnie lub najmie.
Prowizja jest uzgadniania indywidualnie, na spotkaniu i zależy od zakresu wykonywanych obowiązków na rzecz klienta zamawiającego.